Агрегатори: що це таке, як працюють в гемблінгу

Гемблінг-платформи часто вибирають помилкові методи роботи, забуваючи про якість ігр, завойовуючи інтерес клієнтів їх кількістю і різноманітністю. Агрегатор може спростити завдання оператора. В таких умовах він є сполукою між девелоперами, провайдерами, клієнтами (наприклад, інтернет казино Покерматч) та регуляторами.

Агрегація ігор — це процес інтеграції єдиного протоколу API, в результаті якої оператор отримує доступ до портфоліо різних девелоперів. Операцію і технічну інтеграцію проводить один агрегатор. Він же супроводжує роботу платформи, техпідтримку і подальше оновлення контенту в рамках контракту. Рішення економить час і кошти на підключення, а також на подальше керування та оновлення вмісту. У зв’язку з високим попитом на послуги таких компаній ринок пропозицій різко виріс. Молоді студії пропонують широкий вибір ігор популярних тематик, при цьому часто забуваючи про необхідність створити технічний фундамент для такого ПО.

Які послуги пропонує агрегатор азартних ігор

Агрегація — надійна бізнес-модель, яка зайняла цілу нішу на ринку гемблинга. Успіх гемблінг-платформи залежить не тільки від набору популярного ігрового контенту, але і від системи керування ім. Аналітики склали рейтинг супутніх послуг, які входять до пакетів популярних агрегаторів.

Керування іграми — опція пошуку ігр та їх відбору за фільтрами дає можливість операторам без зусиль змінювати налаштування віртуальної платформи. Для гравців це вирішальний фактор зручності платформи. Новачки в більшості бажають відразу оцінити оператором опції, а постійні клієнти — отримати доступ до улюбленої гри в два кліка. Більшість агрегаторів передбачають критерії тематики ігор, девелопера, рівня RTP (%), частоти переглядів на сайті, розміру ставок і можливостей платіжних систем. Також список можна розширити в залежності від особливостей ринку — мова апарату, валюта, платформа відтворення.

Єдиний центр підтримки надає операторам одну точку входу для вирішення всіх технічних питань, пов’язаних з постачанням ігор кінцевого споживача. Агрегатор супроводжує платформу на кожному етапі інтеграції і в разі потреби проводить переговори зі студіями-розробниками.

Свіжі розробки, локальні оновлення, розширення технічних можливостей, інші доповнення додаються без зайвих маніпуляцій. Оператор першим дізнається про новинку і може вручну вибирати або відхиляти новий контент.

Єдина система бонусів — модульна система включає інструменти для керування та аналізу бонусних пропозицій по кожній категорії ігор і по платформі в цілому. Оператор отримує пул бонусних функцій і активує ті, які найбільше залучають цільову аудиторію. Система дозволяє гравцям одночасно отримувати необмежену кількість однакових або різноманітних бонусів, не порушуючи принципів відповідальної гри, встановлених в конкретної юрисдикції. Бонусний фільтр допоможе відібрати ігри за типами бонусів, їх розмірами, валютою виплати і популярністю серед клієнтів.